25 thoughts on “ERB – Moses vs Santa Claus | Türkçe Altyazılı (CC)

 1. Bence Noel Baba kazandı.
  Kitabını okudum otoriter bir dinin var
  Domuz pastırması yok ama sünnet sorunlu mu ?
  baya güldürdü beni 😀

 2. "So much drama in the Israel B-C, it's kinda hard talking to the G-O-single D" kısmındaki referans bana kahkaha attırdı. Moses'in kısımlarını yazan eleman bayağı zekiymiş.
  ("So much drama in the L-B-C, it's kinda hard being Snoop D-O-double G", Snoop Dogg'un Gin and Juice şarkısından bir cümle.)
  Santa Claus'un da yaptığı referanslar harikaydı, mesela "You need to stop smoking all that burning bush" cümlesi direk Snoop Dogg'a hitaben gidiyor. (Kendisi tanınan en ünlü esrar tüketicisidir)
  Ama işte sırf bu referanslar yüzünden harika bir rap savaşı potansiyelinin bir kısmını benim gözümde kaybetti. Her ne kadar harika olsalar da orada savaş Moses ve Santa Claus arasında geçiyor; Snoop Dogg'a yapılan referansların hepsi ise bu gerçekliği bozuyor.
  Onun dışında bence kimse kazanmadı. Her iki tarafın sözleri harikaydı bence.

 3. Hz.Musa öyle biri değildi ERB i severim snoob dog u daha çok severim ama bir peygamberi böyle göstermek beni biraz üzdü 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Santa Claus and the Naugty List

Santa Claus and the Naugty List

Welcome to Kiwis to Pistachio, your One-Stop Vegan Guide. And today our family is celebrating Christmas Eve. So what we’re going to be doing is open up our stockings, to show that Santa Clause brought us something. He just came by in the sled, T.J. told us he was in the living room and left […]